| GABYCRISTIAN a întrebat:

Ajutor! Am o problema! Am setat rezolutia la CS GO prea mare iar acum nu mai imi intra in el. Am incercat sa il reinstalez dar nu merge. Pot sa setez rezolutia din afara jocului?

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Deschide steam->click dreapta pe CS:GO->Setari avansate->Seteaza parametrii pentru pornire...->Scrie acolo "-w 800 -h 600" fara ghilimele.

| GABYCRISTIAN explică (pentru InsaneZor00):

Nu merge asta am incercat si eu, dar am rezolvat singur l-am facut de la CFG/VIDEO, dar iti dau funda pentru ca te-ai straduit sa-mi raspunzi fata de altii.

| supermari10 a răspuns (pentru GABYCRISTIAN):

Cum adica de la CFG/VIDEO?

| GABYCRISTIAN explică (pentru supermari10):

CFG, fisierele alea din care poti seta orice in joc