| sebys3012222 a întrebat:

AJUTOR! Cand intru in CS, nu se vede meniul dar in acelasi timp se vede bara ` bara de la windows unde este si " Start " dar daca dau cu sageata asa peste meniu ( Chiar daca nu il vad ) se aude acel sonor, adica tot sonorul se aude ` melodia de la inceput cand intri in cs + ca daca te conectezi pe un sv se aud gloantzele tot se aude, numai sa nu se vede nimic decat imaginea de ls CS ` cu cei 2 CT...

Am windows 7!

Cum pot rezolva asta?

P.S : Am reinstalat CS de " N " ori...

1 răspuns:
| SavinCalin a răspuns:

Iti spun din start ca nu sunt prea expert dar o problema similara cu meniul am si eu.
Incearca sa stergi GameMenu.res file
acesta se afla in CS 1.6\cstrike\resource.
Nu garantez ca va functiona...