| ydod a întrebat:

ieri imi mergea un videoclip cu sonor, iar astazi nu mi se mai aude sonorul (am windows 7) si acolo in bara imi arata ca software-ul/driver-ul nu este instalat. imi spune si mie cineva de unde sa i-au instalarea driverului? (de pe ce site)

Răspuns Câştigător
| GoodStyle a răspuns:

Iti iei programul everest, acest program iti arata ce marci ai, iei numele de la placa audio si iti descarci dricer-ul. sau daca ai windows-ul original ti-l descarca singur.