| Stefan_Stefan_1990_rI93 a întrebat:

Ajutor! cand intru pe internet imi apare cu mystart search si apps hat eu am instalat doar xbox metro skin windows 7 stiti cum pot remova app hat si mystart si sa nu imi raspundeti cu intra la control panel si cauta mystart search si remove ca nu apare nici apps gat =[[[[[[[ crying((. dau FUNA MARE + VOT!

Răspuns Câştigător
| mariusmac85 a răspuns:

Ce este mystartsearch.com?

mystartsearch.com este un browser-ul hijacker care pot afecta toate browserele populare, inclusiv Internet Explorer, Mozilla Firefox şi Google Chrome. Programul modifică setările browser-ului fără permisiunea dumneavoastră şi nu le puteţi restaura manual până când a scăpa de mystartsearch.com. Hijacker vine bundled cu diverse aplicatii freeware si shareware. Este similar cu alte programe de acest tip ca qone8.com, omiga-plus.com, v9.com, qvo6.com şi multe altele. Pe lângă modificările setărilor, mystartsearch.com, de asemenea, adaugă extensii la browser şi editări linia de ţintă în dumneavoastră scurtături de browser-ul.
foloseste Spyhunter
http://www.remove-pcvirus.com/ro/eliminare-mystartsearch-com/

1 răspuns:
| Stefan_Stefan_1990_rI93 explică:

Va rog raspundeti-mi cat mai rapid ca nu pot sa fac nimic sad sad sad