| Arh123 a întrebat:

De ce atunci cand intru in safe mode ca sa dezinstalez windows xp nu mi apare la control panel, la add/remove programs, "uninstall windows xp"?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Nu o sa-ti apara niciodata asa ceva. Singurul mod prin care poti "dezinstala" un Windows este formatarea partitiei in care a fost instalat respectivul OS.

| Elektro a răspuns (pentru Ionait):

Nu inteleg cum ai putut avea rabdare si control sa ii scrii.at wits' end cand vad asa intrebari stupide imi vine sa ma dezlantui

1 răspuns: