| Timajo a întrebat:

Ajutor...Va rog spuneti cum se trezeste hitman in ultima misiune, adica ce trebuie sa faci? Jocul este Hitman Blood Money

Uitativa si la linkul ista : http://www.youtube.com/watch?v=rLP-LtsULDs&feature=playe r_detailpage

Dau funda celui care imi da raspunsul corect si repede

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Apesi un buton sau incerci mai multe daca ai pc, eu il jucam la PS2. Se scoala si trebuie sa omori toti agentii de securitate apoi sa mergi la poarta principala sa iti omori tinta, tipul din carucior. 47 e roman, clon facut in Sibiu.

| Timajo explică (pentru mgtow):

Il joc pe pc si am incercat orice buton

| mgtow a răspuns (pentru Timajo):

Trebuie sa il apesi de mai multe ori, si vei vedea ca viata incepe sa se urce in sus.

| Timajo explică (pentru mgtow):

Pai incepe sa urce dar el ramane tot nemiscat

| mgtow a răspuns (pentru Timajo):

Cand urca pana la maxim continua sa apesi si se va ridica cu pistoalele in mana. Apasa si butoanele de miscare.

| Timajo explică (pentru mgtow):

Am aflat ce trebuia sa apas...W este butonul care trebuie sa apesi ca sa te trezesti... Oricum mersi ca mi-ai spus ce ai stiut chiar daca nu mi-ai zis precis

6 răspunsuri:
| Timajo explică:

Si il joc pe pc