| NexyX5 a întrebat:

Am aceasta problema la Facebook, nu ma lasa sa dau like la ceva sau sa comentez... ce pot face?
Ne pare rău, momentan această funcţie nu este disponibilă
s-a produs o eroare la procesarea acestei solicitări. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.
În cazul în care consideri că nu încalcă Standardele comunităţii, te rugăm să ne anunţi.
va rog sa ma ajutati...nu am facut absolut nimic...

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Esti sigur ca nu s-a sters intre timp postarea ai verificat? ori e eroare si poate inchideai Facebook si mergea sau e chiar eroare

| Marrowxyz a răspuns:

Din cunostintele mele, asta se intampla atunci cand esti banat o perioada! Dar nu banul acela care iti inchide contul, ci acela cere iti opreste functia de a aprecia postari sau a adauga comentarii! Nu stiu motivul, dar depinde ce ai facut!