| Mihalache_Cristinel_1987 a întrebat:

Nu ma mai pot conecta pe facebook de 3 zile,dupa ce am dat click din greseala pe o poza tip spam malware,ce pot sa fac sa ma pot loga din nou, de 3 zile imi apare acest mesaj:Ne pare rău, momentan această funcţie nu este disponibilă
s-a produs o eroare la procesarea acestei solicitări. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Vezi daca ai cumva instalata vreo extensie.
ruleaza de asemenea adwcleaner free
si daca vezi ca eroarea persista incearca sa rulezi spy hunter, daca il gasesti. spun asta pentru ca e de plata. daca nu, eu ti-l imprumut.
in final daca persista totul, scrie-mi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Poate fi vorba despre un virus.

| darkwisper a răspuns:

Deci, intra in browser, si da clear la cache, google e prietenul tau aici, depinde de browser.
Intra pe google si cauta DR. WEB CUREIT! si, ruleaza-l.
Si, in final, in browser inchide plug-inurile/extensiile/addon-uri care le poti avea si nu stii ce fac.

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ai luat un virus.

| Mihalache_Cristinel_1987 explică:

Nici un raspuns nu a functionat, am incercat cu ce ati spus voi dar nimic sad