| Allex19 a întrebat:

Am auzit de curand ca e posibil upgrade-ul consolei xbox360 la xbox one.
Voi ce credeti e posibil!

Răspuns Câştigător
| Tigrrr a răspuns:

Nu exista asa ceva, a spus "posibil" dar gandeste-te si tu putin la componentele lui "one" si lui "360" e o diferenta foarte mare.Deci probabil e cam imposibil big grin, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

E posibil, tot ce trebuie sa faci e sa cumperi un Xbox One si sa il pui in locul consolei Xbox 360.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu are cum...adica ia si tu problema logic, ce procesor are Xbox 360 si ce procesor are Xbox one. daca ar fi sa rulezi jocuri optimizate pentru xbox one pe 360 ar merge in 5 fps...nu cred ca e posibil asa ceva..sunt doar niste inventii facute sa atraga accesari.