| Prepelita_Alexandru_1999 a întrebat:

Salut, de curand mi-am propus sa-mi fac upgrade de la PlayStation 2 la Xbox360 sau Playstation 3. Dar nu stiu care e mai bun. Imi place Xbox-ul pentru controller, jocurile sunt mai ieftine, e mai populat si imi place interfata la cam tot..Cand ma jucam pe playstation 2 ore sau mai mult cand il lasam jos ma dureau tare mainile. Am avut ocazia sa ma joc si cu un xbox 360 slim si mi-a placut mult. !

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Mai bun e cel care ti se potriveste tie, tu stii ce fel de jocuri iti place sa rulezi pe consola. Si eu unul as opta tot pentru un X360.

3 răspunsuri:
| Trolozaur a răspuns:

Jocurile de ps3 exclusive sunt mult mai multe si mai misto decat pe shitbox. recomand ps3.

| Prepelita_Alexandru_1999 explică (pentru Trolozaur):

Care sunt alea bune de PS3 fata de "shitbox"

| Trolozaur a răspuns (pentru Prepelita_Alexandru_1999):

God of war, The Last of us, resistance, infamous, heavy rain, uncharted 1, 2, 3, killzone si lista e lunga, singurele titluri exclusive de xbox care merita mentionate sunt halo si gears of war, si chiar nu merita sa iti cumperi o consola pentru 2 jocuri.