| Weezy_5910 a întrebat:

Am bagat Windows 7 Ultimate, dar nu imi ia sunetul,adica daca bag cablul usb de la casti, am sunet, dar boxele nu le ia. Mentionez ca placa de baza e MS-7267. Funda!

3 răspunsuri:
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Uite aici si eu am avut problema asta
l-am instalat si apoi a mers ca uns:
http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS002475

| cosminX a răspuns:

Este din sunet din calculator, si eu am patit la fel cand am vrut sa conectez castile. Cand vrei pentru casti trebuie dezactivat ceva, iar cand vrei pe boxe trebuie sa activezi inapoi! Cauta in CtrlPanel! FUNDA?

| Weezy_5910 explică (pentru cosminX):

Frate,fi mai explicit. Apare Not plugged si asta nu inteleg, Realtek Digital Output este activ, dar nu am sunet.