| CristianT a întrebat:

Am cont pe Howrse si am ramas fara puncte de imbartanire. Am de-abia o zi vechime, nu stiti cum pot face rost de alte puncte de imbatranire? Nu mai am nici macar unul. straight face Cine ma poate ajuta il rog sa o faca. Multumesc anticipat big grin!

8 răspunsuri:
| BantuletzRevine a răspuns:

Ma rog...si pana la urma de unde imi iau puncte? straight face

| DomnulEu a răspuns:

Am si eu cont pe howrse.am un cont bun pentru tine daca vrei..are 125.000 de equus multe obiecte niste cai buni personalizati si altele.ti-l dau daca imi dai si tu ceva la schimb

| CristianT explică (pentru DomnulEu):

Ceva cum ar fi?

| DomnulEu a răspuns:

Fii atent. da-mi si mie niste idei pentru blogul meu.de exemplu de articole interesante si eu iti dau contrul dar te rog sa nu-i schimbi parola ca mai intru si eu din cad in cand sa vad cum e.dar nu umblu pe el..astept ideii si-ti dau contul si parola dupa aia

Răspuns utilizator avertizat
| CristianT explică (pentru DomnulEu):

Ai blog pe Howrse sau e blog personal, separat? big grin

| DomnulEu a răspuns:

Am un blog separat.nu pe howsre.

| CristianT explică (pentru DomnulEu):

Ok,pai poti face o pagina cu pareri,sau am vazut ca sunt foarte cautate paginile cu poze din categoria FAIL,deci poti face poze la tampenii pe care le vezi,in orasul tau sau in alte locuri in care mergi,le postezi pe blog,mai adaugi si un discription haios,si distribui blogul,sa rada lumea,sa comenteze,sau un musical blog,melodii, comentarii, versuri, partituri pentru instrumente, sau un blog din categoria life adventures..adica poti povesti acolo chestii amuzante care ti s-au intamplat,sau care s-au intamplat altora,sau pagini cu filme,sa poti ajuta lumea cu linkuri despre filme,sa comentati diferite filme... poti alege ori numai o categorie,ori faci un blog cu mai multe pagini big grin poti schimba fundalul in functie de anotimp sau diferite sarbatori,gen Pasti cu oua sau iepuras sau Craciun cu bradul, zapada, mosul, sau ce mai poate fi, Sf. Maria cu fecioara..sa fie chestii noi, sa nu se plictiseasca lumea big grin