| roIntrebari a întrebat:

Am cumparat CsGo de pe G2a si nu prea îmi place.Pot sa.l returnez(vand)pe steam sau nu? Ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Nu poti.

O singura varianta ar fi sa-ti vinzi tot contul de Steam, daca contul tau de Steam are doar CS:GO stii deja pretul. Insa, daca are mai multe jocuri, poti sa calculezi valoarea profilului tau de Steam pe http://steamdb.info/calculator

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Nu poti sa il vinzi sau sa il returnezi. Daca il cumparai de pe Steam puteai.

| Platon_David_Gabriel_1999 a răspuns:

Nu poti deoarece e luat de pe g2a si pe g2a nu poti s-o vinzi deoarece ai activat cheia...