| MihalacheDaniel a întrebat:

Am un ps3 modat cu HEN. Sunt curios daca pot juca jocuri care au fost pe ps2 sau ps1…

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unii useri din linkul de mai jos zic ca da, dar este o discutie mai complexa, tin minte ca vazusem pe olx in trecut un ps3 fat modat cu HEN si zicea vanzatorul ca merg si jocurile de PS1/PS2...nu sunt foarte sigur mai ales ca exista atatea generatii de PS-uri;)
https://www.reddit.com/......rned_disc/

| ReddY25 a răspuns:

Nu poți.Doar dacă ai PS2 le poți juca pe și pe cele scoase pentru PS1