| WillyArmy a întrebat:

Am cumparat un paysafecard de 20 de euro din care mi-am luat un joc de 10, 99Euro si 5Euro in contul steam. Pe acel pin mi-au ramas 4.01 euro... cum fac sa ii bag in steam? sau ce pot face cu ei in acest caz?

Răspuns Câştigător
| AIEAEAO a răspuns:

Pai fa-ti cont pe paysafe si baga-i acolo, e mult mai ok, gen data viitoare cand vrei sa cumperi de pe steam doar te loghezi si cumperi cu ce ai.Iti faci cont bagi codul si-ti baga banii ramasi de pe chitanta aia, daca ai si altele vechi poti sa bagi codul si-ti mai baga cat mai ai, de obicei mai ramane un euro sau ceva, ca sa bagi pe steam banii minim iti trebuie 5 euro.