| marieclaire a întrebat:

Am de facut un power point la istorie, dar este ffff complicat.
Trebuie sa facem sub forma de test, astfel:
1. Un exercitiu in care sa avem variante de raspuns, si daca apasam pe una sa ne zica daca este corecta sau nu!
2. Un exercitiu in care sa completam noi un spatiu. adica din alea cu "..."[puncte puncte] si sa ne zica daca e corect, si daca nu, sa ne zica raspunsul corect!
3. Un exercitiu in care sa unim termeni dintr. o coloana cu un termen din alta coloana, de exemplu sa unim un eveniment cu anul in care a avut loc.

Va rog frumos mult ajutati.ma!

1 răspuns:
| didina6850 a răspuns:

Uhm...poti sa faci in powerpoint asa ceva? sa completezi undeva un spatiu intr-o prezentare, si sa iti SI zica daca ii corect sau nu? eu sincer nu cred. din cate stiu eu... asta necesita un picut de programare. esti sigura ca in power point trebuie facuta chestia?