| anonim_4396 a întrebat:

BAC 2014!
Buna, sunt in clasa a 12 si anul acesta voi da examenul de bacalaureat,sunt la zi cu materiile dar am o mica problema.Mi-am cumparat unele materiale(Eseul,Variante etc)dar nu ma prea ajuta, am cautat si pe net variante rezolvate si am gasit la romana si geografie dar la istorie nu gasesc rezolvari.La istorie am probleme doar la subiectele 6, 7 -mentionati un punct de vedere cu privire la.,argumentati printr-un eveniment istoric.
La istorie nu facem variante la clasa si nu ne sunt explicate subiectele de genul,dam doar teste dupa modelul de bac ca,, asa ne obisnuim"si tot 5 luam.
De unde pot face rost de aceste subiecte rezolvate corect?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlxMihai a răspuns:

Http://bacgeografie.blogspot.ro/ - daca doresti are niste materiale foarte educationale si care o sa te ajute la bac sigur!