| Lucian2990 a întrebat:

Am descarcat de pe un site minecraft am vazut pe youtube cum sa fac si aluia i-a mers si mie nu imi merge l-am descarcat si am intrat si mi-a zis sa imi fac cont, mi-am facut si dupa ce m-am logat mi-a zis ca nu sunt jucator premium si nu puteam sa joc nici play offline.va rog ajutati-ma uitati id meu lucianandrei230

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Jocul nu functioneaza deoarece nu este cumparat.Ai nevoie de jocul acesta care este cumparat adica original. Dupa care te poti juca linistit fara nici o problema.