| Fulgerica5143 a întrebat:

Eu am cont premium minecraft si skinul contul merge totul bun.Dar am o problema.Serverele premium nu imi merg imi da aceeasi eroare chiar cand nu sunt pe contul premium (minecraft session invalid please restart your game) am incercatt sa restartez minecraft-ul dar tot nu a mers va rog ajutati-ma funda.

4 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Vai ce a ajuns lumea cu generatoarele astea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

La ce te referi?

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista generatoare de conturi de la oameni care au luat ban pe HYPINXEl pe MCSG pe un server si le doneaza generatorului!

| Fulgerica5143 explică (pentru anonim_4396):

Ca intru cu contul premium dar tot nu merg serverele premium