| DenisaSee a întrebat:

Am descarcat metin hammer simi da o eroare de la windous si zice ca nusht ce laughingCe pot face

8 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Reboot computer(formateaza)crede-ma!
baga un windows7 home premium sau un xp sp3-sp4! garantez ca va merge!

| dracu14 a răspuns:

Are si windowsul demnitate si nu vrea sa ruleze jocuri de tot caramelul

| DenisaSee explică (pentru dracu14):

Si ce sa fac sa mearga mai sad

| dracu14 a răspuns (pentru DenisaSee):

Reinstaleaza windowsul

| DenisaSee explică (pentru dracu14):

sad

| DenisaSee explică:

Am status si mod dar nusht c sa fac sa mearga hammerul sad

| DenisaSee explică:

Tocmai ca am windous 7 uite ce eroare imi da : sad A problem caused the program to stop working correctly. Windouws will close the program and notify you if a solution is available

| Auuuuuu a răspuns:

Buna.poate fi de la multe chestii la asta nu prea ma pricep dar te-as sfatui sa nu joci hammer nici nu apuci sa mergi ca vine unu siti da una de te omoara funda?