| TeoImpuls a întrebat:

Am descarcat metin2Apocalypse si cand deschid autopatcherul cu "run as administrator" imi apare eroarea: LoadLocaleError(locale/ro/locale_game. txt). Mentionez ca am windows 8, toate versiunile de net framework si am reinstalat autopatcherul de vreo 10 ori fara nici o solutie. Ce pot face pentru a intra in joc?

2 răspunsuri:
| Tiuck a răspuns:

Pai nu poti face nimic deoarece sunt metine care nu ruleaza pe windows8 findca le lipseste ceva.

| TeoImpuls explică (pentru Tiuck):

Trebuie sa existe o rezolvare...Stiu multi carora le merge pe win8 acest metin, da nu vor sa-si faca timp sa ma ajute.Ma gandesc, daca copiez pe un CD/DVD arhiva de pe alt pc si dau paste la mine in pc o sa mearga...Mai astept raspunsuri.