| LeNd0CaLenD0 a întrebat:

Am descarcat subway surfers (varianta pc) am instalat is cand intru nu imi apare sa dau TAP TO PLAY sa pornesc jocul... cine stie ce trebuie sa fac. ad id mess: nikolaszveres@yahoo.com va rog dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| doggy123 a răspuns:

Eu am avut jocul pe telefon. Cred ca daca nu iti scrie TAP TO PLAY inseama ca ori are ceva pc-ul ori ai descarcat jocul de pe un sait gresit. Ti-as sugera sa descarci jocul de pe un sait original, de incredere etc.

| LeNd0CaLenD0 explică:

Dar zi-mi si mie plz de pe ce site... te rog