| Costy97l a întrebat:

Am descarcat switchbot v3 cel in romana. "m.am logat pe metin, am intrat in swicth". in fine ati inteles voi... prima data imi a mers, am bonusat, iar a doua zi fac la fel. Nu a m.ai mers.ok daca imi dadea o eroare intelegeam si eu ce se intampla dar imi apare jos de tot ca sa injectat... si e totul ok dar nu apare acea casuta sa imi aleg bonusurile.Si ma intreb ce poate sa aiba thinking!
Un raspuns bun.

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Cand eram mai mic si ma jucam metin imi mai downloadam si eu hackuri si mereu aveau keylogger, deci vezi ce faci si tu ce el.