| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Am descarcat un metin si cand dau sa il pornesc imi da o eroare : FATAL ERROR! Phyton library file not exist. Ce trebuie sa ii fac

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Click dreapta pe launcher, selecteaza proprietati, mergi la General si apoi bifeaza optiunea Read-Only. Dai restart si voila, functioneaza.

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Ronnix):

Degeaba ...tot nu merge

| Ronnix a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

In acest caz, inseamna ca iti lipseste folderul 'lib' din locatia principala unde exista si celelalte foldere (BGM, miles, pack etc.). Sunt cateva fisiere. pyc care alcatuiesc libraria limbajului Python. Rezolvare: fa rost de acest folder de la un alt client sau reinstaleaza clientul.

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Ronnix):

E totul in regula nu lipseste nimic dar tot degeaba...

| AmXjKr a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Nu, iti lipseste acel fisier: Phyton library. Ai grija ca antivirusul tau sa nu il detecteze ca pe un 'intrus'. Reinstaleaza clientul, dezactivand antivirusul. Si vezi sa nu se fi updatat clientul sau sa fi bagat un patch.