| 10asd a întrebat:

Am downloadat Metin Advenutre de aici: http://zeus.mt2adventure.com/ apoi am folosit bitzipper, am downloadat am dat START GAME, erroare.Am mai incercat in alta zi, erroare. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| stefyr10as a răspuns:

Nu mai intra pe ele, s-ar putea ca-s virusate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge instaleaza alt metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge instaleaza alt metin.Nu te mai juca metin eu am deja calculatoru virusat! straight face straight face straight face straight face straight face

| tofy_2600 a răspuns:

Cel mai bine il downloadezi de pe forum si nu ai nici o problema sunt testate de mcafe security scan.si downloadezi direct fisierul exe si nu o sa ai probleme. Succesbig grin Funda?