| SerGiu17 a întrebat:

Salut.
Am downloadat si eu metin 2 united. Apoi l-am deschis, mia intrat in autopatcher, an dat Check For Update. Am asteptat aprox. 4-5h, apoi am dat pe Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? Astept raspunsuri repede plz

124 răspunsuri:
| denisinho32 a răspuns:

Pai se mai intampla, ar trebui sa mai incerci de 2-3 ori si daca nu merge joacate si tu metin2 ro big grin(funda?)

| Anonimulll69 a răspuns:

Eu am asteptat 5-6 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi scrie ca nu poate fi ponit pentru ca e intregistrat pe desctop cum fac sa il sterg din desctop si sa ma joc linistit plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai Check For Update apoi ai Metiin2United.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai add laurentiu_fc_steaua cati zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge ca deschid si nu se icnarca jocu sa dau start game si tie la fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sti sa joci maa o fi o problema la server reclameaza maa nu sa cu mana in shan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai Nu e bun pentru calc. al tau deci n-o sati mergra niciodata asaca nu-l mai dawnloada in plus are `Virusi `

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! iti dau un sfat daca ai pc vechi de aia iti face asa daca nu instaleazal din nou! ori cum metin2united super lvl 127 eu. in 5 zile faci lvl 127 daca sti sa joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca s-a inchis serverul. Eu asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe tras de mai multe ori ca eu am ancercat si mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul nu merge asa de bine si eu incerc de 2 zile sa intru in united dar nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incerca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pemru ca trebuia sa astepti sa se incarce si dupa acea dai start game

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce calculator ai mah 5 h la mine se face in jumate de ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti noob, fa-lcu by pass sa nu mai astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dai pe net la Dowload* si apoi dai la save da. Apoi asteapta 2ore si ii dai la start game ok ok?
atat am avut de spus cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii metin2 united dai la al doilea saite si acolo i forum si dai pe download se incarca si dai pe start game si astepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine mi s-a intamplat. mai descarca odata jocu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa sugi pla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci iti aparea start game asa ca celelalte casute... daca nu ti se deschide asteapta pana o sa-ti apara logarea tot mie nu mi-a aparut Check For Update depinde de antivirus sau de Windows...
\\\Noroc///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma acum merge la mine nu mai apare? am tot lvl 110 am drone +4 iing 26, 6k HP dar ma enerveaza numai cand e offine merge mereu numai cateodata apare offine nasol atunci ma joc ro cand e offine dar apare ofiine de vreo 2 ori pe luna dureaza dar vreo 6, 7, 8 ore si revine cred ca informasia asta e va defolos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma servarlul e offine cand dracu merge ca ramane asa am lvl 110 drone +4 king s. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am downloadat metin2united si l-am deschis. dar cand dau start game nu apare nik.De ce oare? care este solutia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E muci jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe descarcari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu sti ca estiun prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte big grin