| laurik0906 a întrebat:

Am downloadat niste haine pentru sims 3.Cum pot sa le bag si in joc adica sa le fac sa apara unde trebuie sa le bag?
Dau

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai daca e ca la sims 2 ar trebui sa mearga:daca ai,, hainele'' (fisierul)bagat intr-o arhiva, il dezarhivezi. Daca nu is in arhive doar le copiezi simplu si dai paste(lipire)in local disk c/document and settings/numele pc-ului(ex caprioara)/my documents/EA games/the sims3/folderul,,collections'' si gata.Asta se aplica si in cazul cand dezrhivezi doar ca in afara de dezarhivat este tot aceeasi metoda.Pt dezrhivat foloseste winrar, winzip etcccc.Bafta!

| laurik0906 explică (pentru gamestoper1998):

Da a fost fisier de dezarhivat...ms muult :*

| bebe111 a răspuns (pentru gamestoper1998):

Nu am niciun folder ''collections''...