| andreealovely a întrebat:

Am downloadat un yang hack v. 5.8 pentru metin 2 ro am completat cu tot ce trebuie dar cand am dat hack imi da eroare stie cineva ce trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Majoritatea codurilor de metin, nu sunt bune, nu functioneaza. sunt doar loggere si programe care sa te faca sa le completezi. asa fura foarte multi, multe conturi. nu-ti mai baga contul pe nici un hack de metin. mai ales dupa ce ai pierdut mult timp sa-l cresti.

2 răspunsuri:
| KenzorVlad a răspuns:

Cred ca in curand o sa iti fie furat contul sau s-a instalat un keylogger in calculatorul tau ai mare grija!

| Alpha11111 a răspuns:

Nu exista yang hack.
E doar un keylogger.
keylogger-iti afla parola contului iar cel care a creat programul primeste parola ta. Dupa aia papa cont.