| deyutzzza a întrebat:

Cine stie de unde pot sa-mi cumpar hack pentru yang la metin 2

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Nu da banii pe asa ceva, toate site'urile si toti cei care spun ca pot sa te ajute cu un asemenea hack sunt doar niste tipi care vor sa iasa la un suc pe banii tai in oras! Yang hack nu este pentru metin2 si nici alte tipuri de hack-uri, au mers inainte pana si-au dat seama cei de la metin2. Da'mi pm cu ce caracter ai, ce lvl si ce rasa... poate te pot ajuta!happy Bafta! fa trade ca sa faci rost de yang!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merege nici un hack sunt dor vrajeli ca sati ia banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresiti toata lumea! am avut hack! multi hackk! tongue

| maryus_9157 a răspuns:

Am eu hack de pescuit m2fish 3.0.7 daca vrei da-mi add radu_mary95