| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Am facut un patch la fifa 08 cu transferurile din 2011/2012 ...link de download si detalii la urmatorul link:

http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=17586

5 răspunsuri:
| bkb300 a răspuns:

Da,dar saitul acela s-a desfintat!

| baddreams a răspuns:

@szily ba prostea nu a zis ca e facut de el uitate mai atent chiorule

| ninuvlad a răspuns (pentru baddreams):

"Am facut un patch[...]" nu a zis ca el la facut...nooo da deloc n-a zis

| claudyo94 a răspuns:

Am incercat sa descarc si eu patch`u facut de tine dar link`ul de acolo nu mai este valabil... poti sa imi trimiti si mie transferuruile?

| szily a răspuns (pentru claudyo94):

Cum adica ai facut patch-ul? Este facut de mine si normal ca numai poate lumea sa il ia pentru ca il am eu si doar de la mine poate sa il ia.Deci numai minti lumea ca e facut de tine.