| OoHoO a întrebat:

Am facut un server de metin2 dar am o problema.
Salut tuturor acuma cateva zile mi-am facut un server de metin2, nu am avut nici o problema. Vreau sa stiu si eu cum dau clientul la playeri (mentionez ca am modificat root si serverinfo pe ip meu) serverul este pe HAMACHI. Creez o archiva si il pun la descarcare? Va rog sa imi dati un raspuns sau daca am uitat sa fac ceva lasati raspunsu si cum sa fac. Mersi dau funda!

2 răspunsuri:
| cristiansonix a răspuns:

Eu cand am facut, am facut o arhiva cu acel client si l-am uploadat pe un site... avea pus ip in mc.txt...Deci da creezi o arhiva si uploadezi arhiva pe net

| OoHoO explică (pentru cristiansonix):

Dar ai pus root.epk, eix pe IP tau sau Serverinfo? Serverul nu este cu MC sau daca stii momentan un server cu MC sa le dau prietenilor si il descarca pe acela.