| Cty_Cata_1997 a întrebat:

Am facut un server de metin2 prin hamachi, si deocamdata vreau sa fac conturi prin Navicat... dar cand intru la account-account, si scriu la "social id" parola care o vreau nu-ma lasa decat 7 litere :\, ce pot face?

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Iti zic un lucru la Navicat, ca nimeni sa nu stie ce parola foloseste un utilizator (stii userul dar nu stii parola).
La user astea scrii normal iar la parola este un fel de cod (key codat).
Userul gigi
Parola:*BE1BDEC0AA74B4DCB079943E70528096CCA985F8
Restu nu prea conteaza decat daca vrei sa il contactezi sau ceva de genu.
Si acuma daca stii ce parola este (cam asa arata parolele in navicat.
Iar ca sa iti faci cont iti trebuie sa faci o pagina de metin2 ca sa iti mearga.
Xampp si homapage.
PStonguearola era simpla este 12345 sau 123456.