| SmThH a întrebat:

Tocmai ce mi-am facut un server de metin2 pe ip dinamic (client abysgaara 3.7)
Sa trecem la subiect: cand intru in metin2 toate bune si frumoase serverul merge toate bun dar cand vreau sa ma loghez imi scriu numele de la account si parola si imi zice parola gresita
De ce?
am incercat sa-mi fac alte conturi prin navigat dar tot asa imi da:parola gresit!
Vreau sa mentionez ca nu am Portmap deschis
Multumesc

1 răspuns:
| K0ruptu a răspuns:

Ti-ai pus IP tau in mc ala sau ma rog unde se pun IP-urile pentru server?