| TechGuyTpu a întrebat:

Am facut un server de minecraft si caut playeri sa il populeze. Daca fac 15+palyeri il hostez, primiti 3 playeri care intra primesc admin restul de 3 helper.Deocamdata este pe hamachi.
AsterCraftRomania
Pass:123
(pana la 5). Primul care intra primeste funda

1 răspuns:
| Mitrea_Marian_1977 a răspuns:

Salut ami dai skypeul tau as vrea sa particip la admini ca demult am cautat un server sa fiu si eu unu dintre staff ca n-am fost nicio data si nu ne aparat admini poti sa-mi dai si helper si builder ca stiu si sa cosntruesc ami lasi skypeul tau si ami zici acolo