| RomanValentin77 a întrebat:

Am fifa 2007.....Am vrut sa joc online pe GameRanger.....Aleg cu cine sa joc acea persoana da start la joc si mie cand sa imi intre imi da o eroare : Please insert the correct DVD-ROm, select OK and restart the application.Am windows 7 am instalat si crack-ul tot nu merge cine imi spune si cine stie dau funda va rog eu ajutati-ma cat mai repede

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Vezi ca poate mai e inca un fisier pe langa crack, nu are din alta parte de unde sa-ti dea "eroarea" asta.