| RazvanNeymar13 a întrebat:

Am o problema cu fifa 2007, vreau sa joc cu varul meu online pe GameRanger si imi mergea. acum nu mai merge de cand am dezinstalat fifa si l-am instalat iara..Imi merge singur adica cu calculatorul, decat simplu merge sa joc dar eu vreau sa ma joc online pe GameRanger si cand dau Start pe el il baga in fifa si mie imi da eroare: Please insert the corect DVD-ROM. Select ok and restart aplication. De ce nu imi merge online?

1 răspuns:
| AmXjKr a răspuns:

Daca il ai original, trebuie sa bagi CD-ul in calculator. Daca e piratat, trebuie sa bagi crack-ul.

Connect ze.laleagane.ro