| Andrei_Alex_1999_X7sE a întrebat:

Am gasit un laptop de prin 1995 de la ZENITH. Modelul fiind z-note 6000.
Am incercat sa caut informatii despre el dar nu prea am gasit mare lucru. Poate sa ma ajute cineva? Cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Ce am gasit a fost doar un anunt pe OLX-ul polonez la un pret de 150 zloty/35 euro. Fiind vechi e doar pentru colectionari in cazul in care gasesti, deci... nu prea ai ce face cu el.

| Andrei_Alex_1999_X7sE explică (pentru CVane):

Hmm. Posibil. Dar ce nu imi explic e ca charger-ul lui original se gaseste intre 50$ si 100$ Iar bateria tot pe acolo

1 răspuns: