| CarLo_MonTe_2000 a întrebat:

Am GTA IV in calculator si imi place foarte mult sa joc dar se misca putin cam greu! Configuratia mea este asta-Intel Dual Core TM 2GHz-oc la 2. 60GHz, Placa video Ati Radeon 4650 HD 128bit 1024mb(1GB) 4GB Ram Dual-Channel DDR2 si placa de baza Gigabyte 945GCMX-s2. Intrebarea mea este cum fac sa se miste mai repede adica sa nu se mai miste in reluare? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca deja ai setat jocul la : Low - si asa merge atunci nu mai ai ce face pentru ca toate componentele pc-ului tau sunt slabe! Cumpara-ti altul! Bafta!

1 răspuns:
| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Dai la setari pe low si o sa mearga