| aDrian07aDr a întrebat:

Am inceput sa imi fac un server de Metin2, totul e bine pana la navicat cand vreau sa ma loghez imi apare 2003-can't connect MySQL server on 'ip-u meu.100'(10060)ce pot sa fac? Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Iti trebuie patch-ul MySQl, il descarci, te duci in patch si il pui si pe acesta, dupa aia te duci in config si scrii:exec_mysql_config.
Bafta!

| aDrian07aDr explică (pentru MihaiGe):

Am descarcat patch'ul si l-am pus asa cum ai zis tu, acum merge bine, dar dupa 30/50 minute mi se opreste serverul...i-am dat reboot si am efectuat o serie de "teste" pe care mi le-a zis cineva, dar tot nu pot descoperii cauza. Poate ma ajuti(Il refac si sa vad cum merge), oricum daca mai imi apar probleme imi dai si mie add la adrian.ady07_adr sa ma mai ajuti cu probleme(daca apar)

| Demonik a răspuns (pentru aDrian07aDr):

SI Eu am aceeasi problema cum ai rezolvato? id:demonik_d@Yahoo.com