| J3lackHDSebi a întrebat:

Am instalat azi Battlefield 2 si nu pot sa il deschid. Dau pe iconita, imi face ecranu` negru si dupa ma da inapoi pe desktop. Sunt cativa care spun sa sterg TM, dar habar nu am cum! sad DAU FUNDA celui care imi rezolva problema.

6 răspunsuri:
| MrKenzor a răspuns:

Probabil e de la placa video. Ce placa video ai?

| J3lackHDSebi explică (pentru MrKenzor):

256. procesor 2.4 Intel core. La cerinte imi zicea placa de 256 si procesor 1.7, deci imi merge. Nu vreau sa am cine stie ce grafica, dar multi dintre prietenii mei joaca. Ajuta-ma daca poti te rog.

| BillGates a răspuns:

Cred ca aia se refera sa te duci unde ai folderul de BF2 si sa-i schimbi numele din Battlefield 2 TM in ce vrei tu! Si eu am jocul asta si asa am facut

| J3lackHDSebi explică (pentru BillGates):

Dar asta e ca nu stiu cum sa sterg TM-ul. sad

| J3lackHDSebi explică (pentru BillGates):

Nu stiu cum sa-l sterg si nici nu-mi apare nici un TM. ID de mess : blue_eyes112001 si skype : sebi.andrei99 straight face Ajuta-ma daca stii te rog mult.

| J3lackHDSebi explică:

Placa e de 256 si procesor 2.4. Merge deoarece cere placa de 256 straight face si procesor de 1.7. ID meu de mess : blue_eyes112001 si skype-ul sebi.andrei99