| bogdan324 a întrebat:

Am instalat Max Payne 3 pe windows xp sp3 si cand deschid jocul imi zice:"The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll."
Cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| ThaPower a răspuns:

Max Payne 3 nu merge pe windows xp plus ca mi-a mers pe windows 7. Daca n-ai windows 7 trebuie sa il intrebi pe cineva pentru CD. Asa am facut si cu NFS Most Wanted 2012 si mi-a mers pe windows 7. Trebuie sa upgradezi pe windows 7 sau 8. Funda? happy

1 răspuns:
| cosmy6886 a răspuns:

Din cate stiu eu, Max Payne 3 nu cred ca merge pe Windows XP. Mie mi-a mers pe windows 7.