| BogatasuDeKat a întrebat:

Am windows xp sp3 si nu-mi merge sleeping dogs.Imi zice asa cand apas:The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll. Va rog ajutati-ma din suflet ca nu stiu.Cel mai bun raspuns primeste funda+vot

5 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Jocul s-ar putea sa mearga doar pe windows 7 sau vista. Daca nu, mai schimba ceva la pc

| Moldoveanul a răspuns:

Ce browser folosesti?

| BogatasuDeKat explică (pentru Moldoveanul):

Google Chrome, Mozilia Firefox

| Moldoveanul a răspuns (pentru BogatasuDeKat):

Cred ca problema este de la Mozilla Firefox. Daca versiunea browser-ului este 3.5 sau mai noua, atunci trebuie sa stergi un program pe nume dwmapi.dll.

(drive name):Windows\system32

Dupa ce il gasesti, sa nu ai mila de el happy.

| CristianSmecheru a răspuns:

Ciudat si eu am aceeasi Prob! happy nu stiu ce sa fac Pliz ajutati-ma si mie pe mine! id zombii_org si fac un raspuns cine ma ajuta si ai dau funda! + vot:d