| Deiu999 a întrebat:

Am instalat programul Fraps care ma ajuta sa inregistrez in timp ce joc.Am vazut ca poate sa inregistreze totodata si vocea, dar nu mi-a inregistrat-o.Eu am un laptop si ma gandeam ca de aia nu a mers, microfonul fiind...in laptop.Ce fac?

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai nu are legatura unde este microfonul ci daca te-ai uitat la setarile de sunet. undeva in control panel este setaril pentru sunet microfon etc..vezi daca este activat microfonul...

| Denysuuu a răspuns:

Salut.Eu am bandicam si am inregistrat cu tot cu voce si pe laptop si pe calculator
ia-ti bandicamu e mai bun
si setarile sunt foarte simple!
bafta!