| Jezzo a întrebat:

La programul Fraps pot sa fac sa se inregistreze si microfonul si sunetul din casti?

Răspuns Câştigător
| Gru255 a răspuns:

Intra in fraps in meniul movies; bifeaza record win7 sound si record extermal imput si la external imput selecteaza-ti microfonul si cand vrei sa filmeze!winking

1 răspuns:
| SpankyAG a răspuns:

Desigur. Fraps este un program pentru filmat jocuri! Intra pe YouTube si cauta tutoriale despre Fraps si ce trebuie sa faci sa iti inregistreze vocea si tot ce vrei tu.
Funda?