| DragonsEPIC a întrebat:

Am intalat windows xp sp2 si dupa ce am intalat placa de baze am italat de pe net placa audio si nu merge
-Cand intru in My Conputer si dau la Manage mni se deschide Computer Management si dupa aia dau la Device Manager si toate sunt in regula infara de Other devices (semnu? galben) si sub el scrie Audio Device on High Definition Audio Bus
Ce sa fac? dati un program/driver un sfat ceva ca nu merge sonoru
Dau Fudna+Vot!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe net, aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start teh detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.