| Fartie a întrebat:

Am intrat pe Metin2Fun in grtoa exilului si nu stiu cum sa mai ies ...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AcidCuSange a răspuns:

Nu prea poti...Si varul meu a intrat si avea vreo 90 si acolo i-a fost sfarsitul caracterului...

3 răspunsuri:
| Gamer a răspuns:

Dati itemele jos si lasate omorat si dai restartare in oras. Dupaia te duci la portalul ala si te duce la orci.De acolo cred ca stii.

| maryiusz97 a răspuns:

Pai... odata ce ai intrat trebuie sa ii dai de capat, apropo ce lvl ai?

| Fartie explică:

Am lvl 69 da sunt pe fun si nu sunt animale in grota si nu are cine sa ma omoare crying ca asta voiam si eu