| AlphaPower a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Metin2Fun si nu-mi merge, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| DomnulCarnat a răspuns:

Buna Alpha-Power. Vreau sa te ajut in privinta cu Metin2Fun...Toate metin2-urile sunt naspa nu mai juca baga League of Legends. Apropo nici mie nu imi merg sunt proaste si la gameplay si la FuNcTiUnE

| DomnulCarnat a răspuns:

Buna Alpha-Power. Vreau sa te ajut in privinta cu Metin2Fun...Toate metin2-urile sunt naspa nu mai juca.Baga League of Legends. Apropo nici mie nu imi merg sunt proaste si la gameplay si la FuNcTiUnE

| AlphaPower explică (pentru DomnulCarnat):

Mie imi plac mult, dar nu mai joc Metin2Fun joc Metin2Revival.

| AlphaPower explică (pentru DomnulCarnat):

Totusi o sa incerc sa descarc League of Legends, multumesc pentru sfat!