| Andrei_Stefan_1992 a întrebat:

Am jucat multe jocuri dar m-am plictisit nu mai stiu ce juca am jucat wow,world of tank, nfs world, champions online.As vrea ceva mai diferit ceva shoter dar si cu eroi sau fotbal nafara de fifa 09 07 ca nu-mi merg

2 răspunsuri:
| axl013 a răspuns:

Incearca batman arkham city sau arkham asylum e genial jocu mai e skyrim grid 2 cu masini sau mass efect toata seria

| Andrei_Stefan_1992 explică (pentru axl013):

Nu mersi eu ziceam multyplyers nu single dar cred ca o sa ma mai gandesc mersi.