| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Am Laptop Asus Processor Intel(R) Core (TM) i3-2310M @ 2. 1 GHz (4CPUs), 4 GB pe ram. Placa Video AMD Radeon HD 7470M, Approx. Total memory 2792 mb
Current Display Mode : 1366 x 768 (32 bit ) ( 60 GHz) Si nu imi merge Saints Row: The Third. intra in el cand dau la Campain se incarca si ma scoate!
Mentionez ca am windows 7 ultimate! Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Dudas_1992 a răspuns:

Am acelasi laptop ca al tau si am rezolvat problema
1.Intra in folderul jocului
2.Deschide fisierul display.ini in notepad si schimba valoarea negativa (-1) in 1
3.Intra in joc

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Caua alt crack sau patch pentru joc
sau incearca cu alta versiune de joc

| eutunoilafilm a răspuns:

Ai o problema la placa video. Din cauza placii video nu-ti merge.Si nu cred ca nici windows nu e prea bun pentru. jocu asta.
Uite cerintele minime pe XP(cerintele minime pe XP sunt ca pe windows 7)
Cerinte minime:

OS: Windows® XP
Procesor: 2GHz Dual Core Processor (Intel® Core 2 Duo sau AMD Athlon™ X2)
Memorie: 2GB System RAM
Video: 320MB Video RAM GPU cu suport Shader Model 3. 0. NVIDIA® GeForce® 8800. Seria ATI Radeon™ HD3800
DirectX®: 9. 0c
Hard Drive: 10GB
Sunet: Compatibil DirectX® 9. 0C
Pentru Co-Op: NVIDIA® GeForce® 8800 640MB video RAM. ATI Radeon™ HD3800 1GB video RAM

Daca nu esti sigur ca am dreptate intra aici:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Selecteaza jocu pe care il vrei si dai "Can you run it".
Si o sa-ti zica daca iti merge.
Bafta!

| TeoriaLuiPytagora explică (pentru eutunoilafilm):

Pai placa o am de 1 gb nARE CUM sa fie de la placa. eu cred ca e de la procesor 2. 10 GHz...