| anonim_4396 a întrebat:

Am laptop cu windows 8 si ieri mi-am descarcat Microsoft office (word, powerpoint, etc.) si la un moment dat mi-a cerut un product key. Am cautat pe mai multe site-uri si pana am gasit. Imi zicea ca e bun si a inceput instalarea. Dar problema mea este: dupa ce deschid programul imi apare "invalid product key" si am termen de o luna sa gasesc unul valid. Va rog ajutor, unde gasesc unul valid?

2 răspunsuri:
| AndreiStoica003 a răspuns:

Inseamna ca ai descarcat un versiunea demo.Nu poti sa gasesti una pe net dar poti pirat a ( ilegal ). Daca vrei sa stii cum sa pirat ezi vb cu mine pe mail, al meu este andrei.stoica11@yahoo.ro (intru in fiecare zi la 10 seara ) Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru AndreiStoica003):

Nu vreau sa fac ceva ilegal! si de unde as putea descarca versiunea gratis, fara product key (sau product key valid)?